Just think about it

We should always think about what are we complaining, because actually all that technological stuff is just a peace of sh*t that would never make us happy.*Pats no sevis nekad nekas nenotiks.*Love it, when he does this.*kristiniite:

lūk tādas bildes liek ticēt tam, ka mīlestība ir mūžīga..

Ak.. Auksti.
Lily is a Great Dane that has been blind since a bizarre medical condition required that she have both eyes removed. For the last 5 years, Maddison, another Great Dane, has been her sight. The two are, of course, inseparable.


Vakar vakarā saņēmu vienu no visīpašākajiem solījumiem savā mūžā.. Tādas lietas neaizmirstās. Joprojām iekšā tāda dīvaina sajūta ārdās, bet es zinu, ka viss būs tieši tā, kā vakar sarunājām. Jo mēs to varam.*Šodien iekš SP bija kārtējā jautri pavadītā “Tīrības diena”. Kārtošana, smiekli, sarunas, kopīgā picu ēšana & šoreiz arī Eiss Ventura [abas daļas]. Bija jautri & interesanti, tiku iecelta neapķērīgo Murmulīšu kārtā. Un uzzināju arī to, ka mezglošanā man ir īpaša “apķērība”. Bet nu kam gan negadās! /saulainaissmaidiņs/*
Bet tomēr kaut kas trūka.* Nebija tik īpaši, kā pagāšreiz, jo nebija arī tā trakulīgā turpinājuma ar marķieru & ūdens priekiem un vēl visādām muļķībām.. *  Ohh jā, tieši to es šodien beidzot atļāvos darīt - lasīt! Un beidzot manai lasāmvielai nebija nekāda sakara ar ekonomiku, socioloģiju, augstāko matemātiku vai jebkādu cita veida mācību literatūru! Cik labi tomēr ir kāri ieurbties kādas fascinējošas grāmatas lapaspusēs un izjust grāmatu varoņu emocijas un pārdzīvojumus. Cik ļoti man tā visa tomēr pietrūka..Mēs dzīvojam un bieži vien pat neaizdomājamies par to, kā mūsu nevīžības un izšķērdības sekas spēj ietekmēt visu to, kas atrodas mums apkārt. Ne viss ir tik vienkārši kā mums šķiet.Tik ļoti jāāāā :D Es jau burtiski redzu šo situāciju ar dažu labu :D Hah! :DVienmēr atceries to.*Waiting for beautiful & white winter nights in Riga!Hah.. izskatās pēc manis pēdējā laikā :DYOU KNOW YOU LOVE ME! 


X.O.X.O.

No comments:

Post a Comment